start

SIRMAplus jest innowacyjnym projektem budowania potencjału rozwoju Mazowsza bazującego na inwestycjach w rozwiązania teleinformatyczne i podnoszeniu kompetencji cyfrowych. Projekt dostarczy samorządom narzędzi doradczych, kooperacji regionalnej, transferu wiedzy oraz do samooceny poziomu e-rozwoju.

VIII szkolenie: Publiczna infrastruktura edukacji cyfrowej
czwartek, 14 kwietnia 2011r.

ilustracja do VIII szkoleniaPowszechność usług społeczeństwa informacyjnego zależy od poziomu wiedzy, umiejętności oraz ogólnego nastawienia mieszkańców wobec nowoczesnych technologii komputerowych, a także od osiągania dochodów umożliwiających zapewnienie sobie dostępu do tych technologii. W związku z tym, nieodłącznym elementem towarzyszącym działaniom na rzecz rozbudowy infrastruktury teleinformatycznej w gminach powinno być rozwijanie umiejętności i nawyków mieszkańców w zakresie wykorzystywania technologii informacyjnych w codziennym życiu.

więcej…
 
VII szkolenie: Rozwiązania informatyczne w ochronie zdrowia
środa, 30 marca 2011r.

ilustracja do VII szkolenia

30 marca odbyło się w Warszawie kolejne, już siódme, szkolenie realizowane w ramach projektu SIRMAplus. Celem szkolenia było przedstawienie zagadnień e-zdrowia z perspektywy świadczeniodawców oraz instytucji i organizacji funkcjonujących na poziomach centralnym i regionalnych.

więcej…
 
VI szkolenie: Lokalne inicjatywy samorządów na rzecz dostępu do Internetu
środa, 02 marca 2011r.

VI szkolenie

1 marca w warszawskim hotelu Kyriad Prestige odbyło się VI szkolenie zatytułowane „Lokalne inicjatywy samorządów na rzecz dostępu do Internetu – uwarunkowania prawne, organizacyjne i ekonomiczne”. Wzięli w nim udział przedstawiciele administracje centralnej, samorządowcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Facebook Twitter NK BLIP RSS Feed 
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego