start

SIRMAplus jest innowacyjnym projektem budowania potencjału rozwoju Mazowsza bazującego na inwestycjach w rozwiązania teleinformatyczne i podnoszeniu kompetencji cyfrowych. Projekt dostarczy samorządom narzędzi doradczych, kooperacji regionalnej, transferu wiedzy oraz do samooceny poziomu e-rozwoju.

VII szkolenie: Rozwiązania informatyczne w ochronie zdrowia
piątek, 04 marca 2011r.

ilustracja do VII szkolenia30 marca 2011 roku odbędzie się w Hotelu Kyriad Prestige w Warszawie szkolenie pt. „Rozwiązania informatyczne w ochronie zdrowia – perspektywa centralna, regionalna oraz świadczeniodawcy”. Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli świadczeniodawców sektora ochrony zdrowia oraz do przedstawicieli władz samorządowych województwa mazowieckiego.

więcej…
 
VI szkolenie: Lokalne inicjatywy samorządów na rzecz dostępu do Internetu
środa, 02 marca 2011r.

VI szkolenie

1 marca w warszawskim hotelu Kyriad Prestige odbyło się VI szkolenie zatytułowane „Lokalne inicjatywy samorządów na rzecz dostępu do Internetu – uwarunkowania prawne, organizacyjne i ekonomiczne”. Wzięli w nim udział przedstawiciele administracje centralnej, samorządowcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

więcej…
 
VI warsztat: Cyfrowy deficyt a potrzeby edukacyjne dorosłych Polaków
poniedziałek, 24 stycznia 2011r.

VI warsztat, ilustracjaNa temat modelu i sposobu realizacji inicjatyw na rzecz włączenia dorosłych Polek i Polaków do cyfrowego świata dyskutowało 21 stycznia 2011r. - podczas warsztatu projektu SIRMAplus - grono polskich ekspertów i praktyków edukacji cyfrowej.

W warsztacie wzięli udział:

więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Facebook Twitter NK BLIP RSS Feed 
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego