Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zobacz najnowszy spot, przygotowany w ramach kampanii "Na tropie Funduszy", promujący efekty realizacji Programu Kapitał Ludzki:

Lista Beneficjentów

Zobacz Listę Beneficjentów, którzy otrzymali dofinansowanie z Programu Kapitał Ludzki więcej >

Generator wniosków Programu

Przygotuj wniosek aplikacyjny lub wniosek o płatność więcej >

Ewaluacja

Dowiedz się, czym jest ewaluacja pomocy z funduszy europejskich i jakie są jej cele więcej >

Zasady Promocji Funduszy Europejskich

Tutaj znajdziesz informacje o zasadach promocji Programu, zasadach oznaczania projektów oraz niezbędne materiały i dokumenty więcej >

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a przyślemy Ci najnowsze informacje o Funduszach Europejskich.

Polecane wydarzenia

luty 2011
PWŚCPSN
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28
Jak zrealizować projekty z Funduszy Europejskich

Skorzystaj z wyszukiwarki dotacji - odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się jakie masz możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na swój projekt.

2011-02-17

Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011 - został 1 dzień na zgłaszanie kandydatów!

Tylko do 18 lutego  2011 r. można zgłaszać swoich kandydatów na EUROLIDERA 2011! Jeśli chcesz, żeby wygrał Twój kandydat, nie zwlekaj! Opisz Jego dokonania i wyślij do nas Jego kandydaturę. Będziemy wyróżniać tych, którzy zmieniają rzeczywistość w swoim regionie, wykazują się zaangażowaniem i kreatywnością, którzy ciężko pracują przy pozyskiwaniu środków europejskich i przy realizacji projektów. Wiemy, że takich osób w Polsce nie brakuje a EUROLIDERA można znaleźć niemal w każdej gminie.

więcej
2011-02-16

Znamy termin rozpoczęcia naboru wniosków w ramach Poddziałania 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, Programu Kapitał Ludzki w województwie lubelskim

W terminie od 8 marca do 31 grudnia 2011 r. Urząd Marszałkowski w Lublinie przyjmować będzie wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, Programu Kapitał Ludzki w województwie lubelskim.

więcej
2011-02-16

Znamy termin rozpoczęcia naboru wniosków w ramach Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych, Programu Kapitał Ludzki w województwie lubelskim

W terminie od 8 marca do 31 grudnia 2011 r. Urząd Marszałkowski w Lublinie przyjmować będzie wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych, Programu Kapitał Ludzki w województwie lubelskim.

więcej
2011-02-16
Uruchomiono Mapę Projektów Europejskiego Funduszu Społecznego

Uruchomiono Mapę Projektów Europejskiego Funduszu Społecznego

Zapraszamy do korzystania z nowego narzędzia Mapa Projektów EFS. Jest to internetowa baza zawierająca informację o wszystkich realizowanych aktualnie projektach dofinansowywanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej
2011-02-15
XV Posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Kapitał Ludzki

XV Posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Kapitał Ludzki

- Wyniki województwa opolskiego są imponujące – powiedział Aurelio Cecilio, dyrektor Departamentu EFS w Dyrekcji Generalnej ds. zatrudnienia, spraw społecznych i równych szans podczas konferencji prasowej zorganizowanej w ramach piętnastego posiedzenia Komitetu Monitorującego Program Kapitał Ludzki (KM PO KL) oceniając stopień zaawansowania wdrażania Programu na Opolszczyźnie.

więcej
2011-02-11

Nowelizacja dokumentu Zasady udzielania pomocy publicznej w ramach Programu Kapitał Ludzki

Instytucja zarządzajaca Programem Kapitał Ludzki znowelizowała dokument "Zasady udzielania pomocy publicznej w ramach Programu Oepracyjnego Kapitał Ludzki".
więcej
2011-02-10
Konferencja prasowa: Sukces Opolszczyzny w staraniach o miliony euro z Programu Kapitał Ludzki

Konferencja prasowa: Sukces Opolszczyzny w staraniach o miliony euro z Programu Kapitał Ludzki

- Blisko dwuletnia rywalizacja regionów o dodatkowe środki w ramach Krajowej Rezerwy Wykonania zakończyła się sukcesem Opolszczyzny. Region otrzyma łącznie blisko 100 mln zł  dodatkowych funduszy unijnych - powiedział wiceminister rozwoju regionalnego Marceli Niezgoda podczas konferencji prasowej "Sukces Opolszczyzny w staraniach o miliony euro z Programu Kapitał Ludzki", z udziałem marszałka województwa opolskiego Józefa Sebesty. Spotkanie z mediami odbyło się 10 lutego 2011 r. i towarzyszyło XV posiedzeniu Komitetu Monitorującego Program Kapitał Ludzki.

więcej
2011-02-08

Errata do Zasad finansowania Programu Kapitał Ludzki

Instytucja Zarządzająca Programem Kapitał Ludzki wydała erratę do "Zasad finansowania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki". Dokonano korekty jedynie tych zapisów, które stanowiły oczywiste błędy i mogły powodować wątpliwości podczas stosowania Zasad finansowania PO KL obowiązujących od 1 stycznia 2011 r.

więcej
2011-02-03

Interpretacje Instytucji Zarządzającej Programem Kapitał Ludzki - nowa podstrona na portalu www.efs.gov.pl

Uprzejmie informujemy, że na stronie www.efs.gov.pl  powstala nowa podstrona, gdzie będą publikowane interpretacje bądź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi do zapisów dokumentów regulujących realizację Programu Kapitał Ludzki, które są problematyczne albo wymagają doprecyzowania.

więcej
2011-02-01

Zaproszenie do składania wniosków w konkursie "European Public Sector Award 2011"

Europejski Instytut Adminsitracji Publicznej (EIPA) zaprasza do składania wniosków w trzeciej edycji konkursu "European Public Sector Award 2011" (EPSA), na najbardziej innowacyjne i skuteczne działania/projekty w sektorze administracji publicznej.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2008 © Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Jak fundusze zmieniają Polskę

to projekt mający na celu ochronę dziedzictwa kultury filmowej regionu oraz jej upowszechnianie poprzez zwiększenie liczby imprez filmowych i wydarzeń kulturalnych, wzbogacenie oferty kulturalnej o nowe "produkty" oraz zwiększenie uczestnictwa mieszkańców województwa śląskiego w szeroko pojętej kulturze.

- Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny (PPNT) jest instrumentem podnoszenia konkurencyjności podkarpackiej gospodarki, wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz zarządzania zasobami wiedzy i kapitału. Będzie to ogniwo łączące i przetwarzające innowacyjne pomysły badawczo - rozwojowe w rozwiązania technologiczne i produktowe wdrażane następnie w podmiotach gospodarczych..

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2008 © Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

NSS Unia Europejska