start uczestnictwo
Zapraszamy do Partnerstwa SIRMAplus!

Do udziału w Partnerstwie zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe i lokalne, instytucje i organizacje sektora naukowo-badawczego, samorządy pracodawców, gospodarcze i zawodowe, instytucje kulturalne, instytucje wsparcia rolnictwa oraz inne podmioty działające nie dla zysku podzielające cele Partnerstwa.

Stawiamy sobie za cel, by tworzone Partnerstwo pobudzało skuteczne współdziałanie instytucji i organizacji różnych sektorów poprzez realizację inicjatyw o charakterze sieciowym, wymianę wiedzy, komunikację między partnerami oraz realizację konkretnych projektów wykorzystujących rozwiązania teleinformatyczne w różnych dziedzinach życia gospodarczego, kulturalnego i społecznego regionu. Mamy nadzieję, że pomoże ono w przełamywaniu - przez podmioty z różnych środowisk i sektorów - barier, które w regionie mazowieckim stoją na przeszkodzie skutecznego wdrażania nowoczesnych technologii.

We wszelkich sprawach związanych z udziałem w Partnerstwie oraz przyszłymi pracami Partnerstwa prosimy o kontakt z Panem Arturem Krawczykiem, tel. 502 357 587, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Facebook Twitter NK BLIP RSS Feed 
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego