Ciekawostki

Jak w pełni wykorzystać “dzień otwarty” przy sprzedaży swojego domu

Organizacja imprezy typu “open house” to świetny sposób, aby pokazać potencjalnym nabywcom Twoją nieruchomość, dając ci okazję, aby osobiście opowiedzieć im o wszystkich cudownych rzeczach i zachęcić ich do zakupu. Jest to stosunkowo nowa koncepcja w Polsce, która szybko zyskuje na popularności jako doskonałe narzędzie marketingowe, które pomaga właścicielom sprzedawać nieruchomości w wyższej cenie! Jeśli interesują Cię ciekawe nieruchomości, koniecznie sprawdź mieszkania Bydgoszcz.

Domy otwarte są powszechne w krajach takich jak USA, Kanada i Wielka Brytania, a ich popularność wciąż rośnie. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że wśród zalet domu otwartego znajdują się takie rzeczy jak:

-potencjalni nabywcy mogą poczuć osobisty charakter nieruchomości, czego nie można doświadczyć po prostu oglądając film, przeglądając zdjęcia lub odwiedzając pusty dom

-potencjalni nabywcy mogą również zobaczyć, ile osób jest zainteresowanych tą samą nieruchomością, zmuszając ich do złożenia oferty jeszcze szybciej
-można osobiście oprowadzić gości po domu i nawiązać z nimi kontakt na bardziej osobistym poziomie
– nieruchomości, które mają dni otwarte, sprzedają się szybciej niż te, które tego nie robią
Można zorganizować własne wydarzenie otwarte, lecz o wiele lepiej jest skonsultować się z agentem nieruchomości, ponieważ będzie on miał lepszą bazę danych, z której można zaprosić potencjalnych nabywców.